Юрій Касьянов: Військові не битимуться за країну, яка не хоче бути вільною

628
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Ось ці тисячі, вже десятки тисяч військовослужбовців, які покинули або збираються покинути армію найближчим часом – і є найстрашніший вирок оборонній політиці керівників нашої держави. Це повний крах такої політики, якщо не сказати просто пи***ць.

В країні п’ятий рік йде війна, ворог накопичує ресурси для повномасштабного вторгнення, а наше Міністерство оборони випрошує додаткові фінансові ресурси, щоб зробити зарплату військових хоч трішки більш привабливою. Тому що не йдуть в армію. Тікають з армії. І будуть бігти. І ніякі зарплати тут сильно не допоможуть. Тому що ставати калікою або вмирати за гроші багато охочих не знайдеться. Хіба що кілька тисяч псів війни на всякі там різні ПВК… Захистити країну можуть тільки вільні, свідомі, відповідальні люди. Громадяни, заражені здорової ідеєю боротьби за свою свободу.

А коли в армію, на війну набирають як на брудну, непрестижну роботу. Коли воюють одиниці, а мільйони насолоджуються мирним життям. Коли різнокаліберні чини, депутати і їхні діти не служать навіть у тилу. Коли всі діючі і опозиційні «політики» навперебій кричать про мир – тоді чого ми чекаємо від армії?..

Армія – це всього-на-всього зріз суспільства; такі ж як ми люди, які не хочуть боротися за тих, хто навіть не помітить їх жертви. Битися за країну, яка не хоче бути вільною і незалежною.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв