Назар Приходько: В Україні не допустять «хорватський сценарій» ті, хто заробляє на війні

542
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Президент Сербії Александар Вучич порівняв Хорватію з Гітлером в контексті Хорватської війни за Незалежність 1991-1995 рр.

Він заявив, що Гітлер хотів світ без євреїв, а Хорватія без сербів. «В обох випадках були заклики до остаточного знищення», – заявив Вучич.

Ох ти ШО! Окупувати Хорватські території, чинити на них акти геноциду, ставити маріонетковий уряд, не визнавати хорватську Незалежність, але «Гітлер – це Хорватія»… навіть генерала хорватської армії Анте Ґотовіну, якого спочатку засудили в Ґаазі за військові злочини – згодом ВИПРАВДАЛИ, бо він захищав СВОЮ землю, на якій якраз-таки серби чинили свої звірства.

До речі, у результаті операцій «Буря» і «Блискавка» Хорватія звільнила свої окуповані території під бубніння світової спільноти за ДЕКІЛЬКА днів, а зараз вона в ЄС і НАТО, а Сербія не там і не там.

Я – за «Хорватський сценарій» в Україні виступаю від самого початку Національно-Визвольної Війни, хоча і розумію, що в нашому випадку до бубоніння світової спільноти додасться зойкіт наших «домашніх» лібералів і тих, хто вже давно наловчився заробляти на війні.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв