Юрій Сиротюк: Українська «політика страуса» виявилася провальною

326
Юрій Сиротюк, керівник фракції «Свободи» в Київраді, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Політика страуса – не реагувати на обурливі заяви та дії західних сусідів України – виявилася абсолютно провальною.

Буддистська бездіяльність лише заохотила Угорщину і Польщу до більш нахабних, агресивних дій, що об’єднуються у цілком прагматичну стратегію – повернення частини територій України під колоніальний свій вплив. Уже сьогодні і Польща і Угорщина (а виглядає що вони діють скоординовано в дусі старих ягелонських традицій) позбавили частину суверенітету України, зокрема в сфері національної пам’яті та питаннях освітньо-виховного процесу.

Користуючись своїм право вето у НАТО і ЄС «маленькі росії на Заході» вдаються до все більш неприхованого шантажу і підривної діяльності.

Для того, щоб не отримати Крим на західних кордонах потрібно скористатися перевагою воюючої армії – нарощувати мілітарні потуги.

Від негайного розміщення частин національної гвардії, сил спецоперацій та контрозвідувальної та контрдиверсійної роботи щодо ворожої агентури до поширення парамілітарних українських структур в загрозливих регіонах.

Від дитячих та шкільних військово-патріотичних організацій до загонів територіальної оборони та структур Народного резерву.

Так само українці мають домогтися безумовного і повного відновлення національного суверенітету, заборону використання іноземної символіки на державних та самоврядних установах до забезпечення єдиного мовного режиму.

Очікувати, що це робитиме нинішня влада – марно. Це має робити українська нація.

І вона це зробить…

П.С. А у відповідь на міністерство у справах Закарпатської області Україна має запропонувати свої послуги ЄС щодо повернення додому уральських емігрантів, які вже добряче піддістали всіх у Європі…

Джерело: Юрій Сиротюк

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв