Лариса Ніцой: Українській Україні бути!

1473
Лариса Ніцой, письменниця

Україну сколихнула хвиля позитиву вчинком Роми Ковальського, хлопчика, який на міжнародних змаганнях із шахів у Румунії, на звернення хлопчика з Московії відповів англійською: «I don’t understand you!». Хлопчик з Московії не в’їхав у відповідь юного українця, і тоді йому на допомогу прийшов хлопчик з Молдови, пояснивши, що українець не розуміє московську мову. Хлопчик з Московії був дуже здивований. Як це українець не розуміє московської?! Він же з України.

Звертаюся до нашого УКРАЇНЦЯ, Роми Ковальського. Дорогий юний чемпіоне, Ромчику, дякую тобі за твій вчинок. Ти став символом майбутньої України, української України. Ти більше важиш сьогодні для України, ніж дорослі сильні світові чемпіони.

Звертаюся до мами, Анни Ковальської. Дякую, вам, дорога мамо, за виховання сина. Ви є прикладом для всіх українських мам.

Звертаюся до українців. Дякую вам за ту 21 тисячу вподобайок під дописом Анни Ковальської. Це не просто вподобайки. Це НАСТРОЇ українського народу і його ПРАГНЕННЯ !!! Це бажання нарешті отримати свою країну, українську Україну.

Звертаюся до влади. Я знаю, звідки ноги ростуть в отого рекламного: «Мова береже серце». Ви не можете не помічати настроїв і бажань народу, тому й тримаєте ніс за флюгером. Єдине що, мова береже НЕ СЕРЦЕ, А НАЦІЮ. Але написати «нація», «народ», треба перш за все відчувати приналежність до цієї нації, правда? Куди спокійніше і нейтральніше написати «серце». Серце є у всіх. Дякую, що не написали «шлунок».

Звертаюся до гордонів. Ваш широкий жест ліпити всім ліворуч і праворуч клеймо «агент ФСБ» стає вже смішним. Може Ромчик Ковальський теж нове покоління юних агентів ФСБ? Ви ж розумний, придумайте щось новеньке.

Звертаюся до мураєвих, добкіних, черванєнків, рабіновичів та інших самашедших українофобів. УКРАЇНСЬКІЙ УКРАЇНІ БУТИ !!!

П.с. Порадую свого сина. Два роки тому, приїхавши вкотре з-за кордону, мій син сказав: «Мам, я мрію, щоб в Україні перестали розуміти російську мову». Я написала про це допис. Син вигріб тони лайна. Пані Анно, Ромчику, ви бачите, як змінюється Україна? Ви бачите ті вподобайки? Дякую вам.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв