Андрій Ніцой: Толерантність не рятує українців від зазіхань агресивних російських сусідів

371
Директор Центру стратегічних розробок Андрій Ніцой

«Первым же делом когда войдём с войсками и танками в киев сожгём все ваши бляцкие церкви». Ось це написало у мене на сторінці таке собі Tema Keyboards. Вочевидь звичайний, нормальний російський троль. Перед цим він напав на мою дружину з погрозами у коментарях за її позицію в питаннях впровадження української мови і освіти в Україні.

Щойно я упіймав себе на думці про те, що мені за роки користування фейсбуком і в голову не прийшло лізти в російський сегмент соціальної мережі з коментарями чи дописами. А для них це – норма.

Спілкування з Ігорем Чубайсом і ще кількома російськими лібералами становить для мене швидше інтелектуальний інтерес. Можливо в цьому полягає одна з історичних українських помилок, коли ми не ліземо в «чужий монастир», інформаційно не нав’язуємо сусідам свій інтерес, своє світобачення. Можливо, ми інтуїтивно боїмося виглядати нецивілізовано, лякаємося спровокувати ворога на нову чи ескалацію старої агресії?! Чи може ми такі заклопотані своїми внутрішніми справами і власним життям, що у нас на це не лишається ані часу, а нібажання. Втім, поміркованість, як бачимо не рятує нас, толерантних українців від зазіхання агресивних російських сусідів.

Джерело: Андрій Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв