Віктор Лешик: У справі Манафорта Банковій треба не перестаратися

333
Віктор Лешик, журналіст

Ой, як невдобно получається)) У США триває процес над політтехнологом Януковича-Трампа Полом Манафортом. А в того Пола є компаньйон на прізвище Ґейтс ( айже як у засновника Майкрософт). І от цей Ґейтс став спіробітничати зі слідством по відмиванню брудних грошей Манафорта. За це закон його бере під свій захист, і резону брехати Ґейтсу немає. А розказує він речі дивні.

Послугами жриці любві… в смислі політтехнолога Манафорта, виявляється, крім Януковича, користувалися і Вітор Пінчук і Петро Порошенко. Зараз АП на Банковій включили традиційне українське «я не бачив, і я не чув, та такого бути не може».

Я там свічку не тримав. Але у роботі Манафорта є надзичайно цікава функція – лобізм. І Віктору Пінчуку і Петру Порошенку це було вкрай потрібно – замалюватися перед Білим Домом. А, крім того, Ґейтс свідчить, що ПОП не розрахувався з їхньою фірмою. Ось цю інтимну властивість чинного господаря Банкової знають точно лише посвячені. І моя нікчемна порада: політтехнологи Банкової, не перестарайтесь – свідчення під присягою у США – це не наші гарантії за рюмкою чаю в сауні… Ще більш невдобно може бути…

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв