Путін пригрозив продовженням стрілянини на Донбасі

220
Президент РФ Владімір Путін заявив, що без запровадження змін до Конституції України й ухвалення закону про вибори на Донбасі не припиниться стрілянина.

Президент Російської Федерації наголосив, що протистояння на Донбасі точно не завершиться доти, доки українська влада не затвердить зміни до Конституції в частині децентралізації для проведення виборів у так званих ДНР і ЛНР – інформує РИА Новости.
«І не можна відкладати ці рішення під приводом того, що в зоні безпеки, в зоні розмежування хтось у когось стріляє. Якщо немає бажання проводити політичні перетворення, то завжди знайдеться той, хто стрельне, і той, хто відповість, і так буде безкінечно відбуватися до тих пір, поки не будуть ухвалені рішення політичного характеру», – наголосив російський лідер.
Нагадаємо, під час першого читання Верховна Рада України проголосувала за зміни до Основного закону в частині децентралізації, після чого документ повинен проаналізувати Конституційний Суд. 
Відповідно до чинного законодавства, нардепи під час наступного сесії парламенту повнні були проголосували за отриманий від КСУ законопроект, проте в січні було змінено регламент із метою отримати право розглядати проект змін, який відповідно до висновку КСУ відповідає вимогам Конституції, але документ не розглянули після попереднього схвалення на черговій сесії.

Коментарi

Коментарiв