Віктор Лешик: Низькорослий «вояка» Медведєв

461
Віктор Лешик, журналіст

Давно помітив – низькорослі закомплексовані політики на високих підборах страшенно люблять слово «війна». За кілька крайніх днів прем’єр Росії Медведєв публічно разів з десять вжив це слово. Вояка! Найсвіжіше – це оцінювання нових санкцій США, як оголошення війни. Економічної. На цей виклик Кремль збирається відповідати «по-разному», читай так, що не лише економічно-дипломатично.

Дмітрій Медведєв і Владімір Путін

Санкції, що мають набути чинності вже 22 серпня, офіційні особи Росії уже називають «драконівськими і руйнівними». Рубль посипався лише в очікуванні цих санкцій. А що цього разу так напружило політиків США? Це пояснити не так просто, як нам видається. Навіть філософськи непросто. Мовиться навіть не про нові факти кібервтручання у вибори минулі й майбутні. Мовиться про ДИКТАТ ЗАКОНу, який змушує політиків США ще більше затягувати петлю на шиї Кремля.

Закон давній, ще 90-х років. Він спрямований проти країн, що виробляють, використовують і розповсюджують хімічну і біологічну зброю. От саме те, що робить у Сирії та Британії Москва. Тобто, якщо Вашинґтон визнає, що в Солсбері екс-шпигунів РФ отруїли агенти Кремля, автоматом вступають в дію санкції, які валять «Аерофлот», «Сбербанк», рубль, унеможливлюють доларові розрахунки, руйнують ринок перекридитування… і навіть ведуть до розриву дипломатичних відносин.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв