Юрій Сиротюк: Навіщо Путіну змінювати троянського коня, якщо і нинішній непогано справляється?

484
Юрій Сиротюк, керівник фракції «Свободи» в Київраді, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

З усіх інформаційних стволів та провладних балакаючих нацюцюрників вчора з президентського штабу викотили месідж, який, на думку кудесників Гриніва, може стати чудо-зброєю та рятівною паличкою Порошенка.

Месідж простий як двері: виявляється президентська кампанія – це буде змагання державника Порошенка й проросійського кандидата.

Тільки є до цього політтехнологічного чуда (в найкращому стилі російських політехнологів) декілька запитань.

А як так сталося, що чотири більш рейтингові кандидати, які в усіх опитуваннях попереду Порошенка, а, на його думку, представляють Кремль – так зміцнилися за Президенства Порошенка.

Чому взагалі ми спостерігаємо реванш проросійських сил, в той час як влада навіжено нищить націоналістів (не цураючись використовувати їхні гасла і програмні засади), ветеранів московсько-української війни, волонтерів, майданівців.

Чому Новінський і досі не позбавлений громадянства? Чому Медведчук не в тюрмі, а концентрує медіа-ресурси, підминає адвокатуру, монопольно контролює сектори економіки. Чому олігарх Ахметов має зелене світло в опануванні й монополізації секторів економіки.

Чому взагалі проросійські політики – колаборанти Кремля не понесли кримінальної відповідальності і не в тюрмі.

Реванш проросійських сил – це пряма відповідальність Президента.

Як і те, що в наступному парламенті фракція Медведчука-Путіна буде найбільшою в українському парламенті, а тих, хто міг би зупинити цей реванш, Порошенко нищить і переслідує.

Тай сам Порошенко – кандидат надзвичайно вигідний Росії. Повністю знищив здобутки Революції Гідності. Наростив товарообіг з окупантом.

Ключові стовпи російського імперіалізму: узкій язик, московська церква та московська агентура стали недотроканними саме в часи Президенства Порошенка. А його мінський дипломатичний котел – не менша катастрофа, ніж Іловайський.

Тому месідж можна і треба читати по-інакшому: навіщо Путіну змінювати троянського коня на переправі, якщо і нинішній непогано справляється.

Звісно не вірю, що ця чудо-зброя Гриніва спрацює.

Президентські вибори як змагання менших проросійських зол, конкуренція минулого з давньоминулим, стагнації з реваншем неприпустимі.

Як і змагання прихованих і явних проросійських кандидатів.

Джерело: Yuriy Syrotyuk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв