Назар Приходько: У влади починається істерика, коли народ захищає беззахисних

369
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Хто мені відповість на запитання:

Чому владі МОЖНА вписуватися за Кернеса, Бочковського, Новінского, Розенблата, Мартиненка, Штепу, Насірова та інших, чи то закриваючи очі на корумповані суди чи то беручи їх на поруки (як Мартиненка до прикладу), а нам вписуватися за своїх не можна і ми одразу або бандити або «руки Кремля»?

Відповідь на кшталт: «Тому що вони влада, а ми такі-сякі» – не підходить. Питання стоїть «ЧОМУ не можна?» Тим більше, що НАВІТЬ за умов що серед тих за кого вписуємося ми є неоднозначні постаті – у тих за кого вписується влада все однозначно.

От скажіть, що такого неоднозначного в Мартиненку, Насірові, Новінскому чи Розенблаті? От ЩО там неоднозначного? Корупціонери, крадії, махінатори, вороги та грабіжники. Однозначно? Однозначно, Але за декого навіть міністерський десант прибігає в суд.

А от коли за якихось беззахисних, не маючих «даху» у високих політичних, судових чи силових колах Добровольців чи активістів вписується НАРОД – у влади починається істерика, а у провладних блоґерів цегляний пронос. От як це можна пояснити? Знаю, складне питання, але тому і задав – давайте спільно знайдемо відповідь.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв