Саакашвілі гостро розкритикував голову стратегічної ради з реформ

271
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі назвав співголову групи стратегічних радників із підтримки реформ Лєшека Бальцеровича «найманим відбілювачем корупційних режимів».

«Я знаю Бальцеровича особисто. Коли уряд Едуарда Шеварнадзе повністю загруз у корупції, коли все було дуже схоже на те, що відбувається нині в Україні, тоді американці найняли за великі гроші Лєшека Бальцеровича, щоб він прибув і давав поради Шеварнадзе. Він приїхав і всіляко виправдовував, відбілював всю корупцію, яка тоді була у Грузії. І він тоді не підтримав нас, молодих реформаторів, які всіляко намагалися щось змінити. Це найманий відбілювач корумпованих режимів», − цитує 112 Саакашвілі.


«Я думаю, що він просто гробить свою репутацію, яка дійсно заслужена. З нафталіну польської політики діставати людей, щоб вони вибілювали те, що неможливо відбілити, – недостойний підхід», − наголосив чиновник.


За його словами, подібних експертів потрібно замінити молодими українськими реформаторами. У цьому контексті він прокоментував заяву Бальцеровича про те, що критика уряду з боку Саакашвілі нагадує «радянські часи»: «У Радянському Союзі уряд критикували? У мого друга-поляка пам’ять відбило».


Нагадаємо, 6 травня 2016 року в Україні розпочала роботу стратегічна група радників на чолі з Лєшеком Бальцеровичем та Іваном Міклошем. Своєю метою вони називають прискорення запровадження реформ.

Коментарi

Коментарiв