Лариса Ніцой: Влада перетворює нас на колаборантів

1308
Лариса Ніцой, дитяча письменниця

Отже, знову про товари з московії, якими ми затарюємо наші будинки.

Чи знаєте ви, що сусідні країни не завозять собі товари, вироблені в раші? Лише Україна! Ви розумієте? Європейські країни підтримують санкції проти московії, крім того, вони бережуть гігієну і не забруднюють свій простір тим лайном, а Україна РЯТУЄ економічну ситуацію московії за рахунок завезення на свою територію її товарів.

Почалося з того, що на днях я зайшла на інтернет-сайт «Розетки» придбати мамі телевізора на кухню, щоб уже ловив новий цифровий сигнал. Мамі зрозумілий телевізор Самсунг, то ж вирішила пошукати цей бренд. Яке було моє здивування, коли виявилося, що на сайті «Розетки» всі Самсунги з московії, вироблені в країні-агресорі.

Я написала обурений допис про «Розетку» і пішла на «Ельдорадо», «Фокстрот», «Комфі». Там те саме. Всі Самсунги вироблені в рашці.

Українці! Ви подуріли! Що з вами сталося?! Як ви можете це купувати?! Якби ви не купували – ці торгаші б це не возили!!!

Написала друзям з Польщі, Чехії, Литви. Попросила їх подивитися, де вироблені Самсунги, які в них продаються. У них продаються вироблені в Чехії, в Туреччині, в Кореї. У них не продаються Самсунги з рашки. Це був шок. Лише в Україні.

Нашим торгашам аби продавати. Аби папрощє. Хоч би хтось квакнув, що така ситуація для України неприйнятна, бо в нас із ними війна. А вам, українці, аби жерти. Що попало жерти, будь-яке лайно, що на фізичному рівні, що на ментальному.

Влада здійснює в Україні повзучу колаборацію. Вона всіх нас перетворює на колаборатів, бо сама – колаборант і хоче розчинитися на нашому тлі. Мовляв, які до влади претензії? У вас у самих вдома суцільні московські товари. А ви й скажете у відповідь: «Ну да, а що уже зробиш. Можна подумати той телевізор якось на війну впливає».

Ви уже це робите. Ви уже це кажете. Частина з вас уже звикли і не бачать нічого поганого в колабораціонізмі, хоча раніше засуджували. Куди ви котитеся, українці? Ви просто піднімаєте лапи вгору. Ви просто здаєте Україну. По сантиметру. Гидко.

І мені страшно. Так, страшно. Це ж ви усі підете голосувати. Уявляю, що ви понавибираєте.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв