Олександр Кочетков: Як торгувати званням Президента України

283
Олександр Кочетков, політолог

Прочитав інтерв’ю Віктора Ющенка – те саме, на УП, яке спочатку мало заголовок, що відповідав змісту, тобто, про Ющенка і Порошенка, а потім він раптом змінився на заголовок про Тимошенко і Януковича, що не є основною темою статті.

Ну, такі фортелі – це відомі українські реалії із серії «гроші не пахнуть».

Мене в статті вразило інше. Чи не абсолютна впевненість Ющенка в своїй правоті: всі невдачі – це вина інших, а всі успіхи – його персональна заслуга. Він завжди був болісно самозакоханим. Не примітивні міркування на рівні низового функціонера партії «Свобода». Ні, мене вразила безумовна підтримка з боку третього президента України Олега Ляшка!

Тобто, не просто підтримка, а збіг з ідеологічних, економічних та життєвих позицій плюс особиста симпатія!

Ну, не може Ющенко не знати, хто такий Ляшко! У політичному сенсі. Не може не бачити колишній глава Нацбанку цілковитої утопічності вимог Ляшка підняти зарплати, пенсії та все інше одномоментно і без відповідної економічної бази. Але заперечує, що все це – шалений популізм.

Ляшко – це проект, який фінансується Ахметовим на прохання його партнера Порошенка, який вважає, що виграє у нього в другому турі. Виходить, що Ющенко купили в рамках цього ж проекту – за шикарний офіс і оплату його бджільницьких забаганок. Точно так, як це зробив Янукович свого часу, «амбарна книга ПР» є тому свідченням.

Нічого нового, але все одно гидко.

Однак, якщо ви не гидливі, інтерв’ю прочитати варто: воно на рідкість самовикривальне.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв