Юрій Касьянов: Лінія фронту у війні за владу

438
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Це не диво-гаубиця «Богдана». І це не на заводі «Артема» в Києві роблять боєприпаси. Це повстанці в Сирії на раз-два клепають самохідки, збирають міномети і виробляють міни та снаряди. Жодного піару, ніяких парадів і переможних постів у фб. Просто роблять зброю – бо війна.

Так само і в роки Другої світової воюючі країни розробляли і запускали у виробництво знаряддя, танки і самохідні артустановки за півроку-рік, виробництво боєприпасів освоювали за місяці на всіх більш-менш придатних заводах. Німці менше ніж за 4 місяці в кінці війни, коли більша частина промисловості Рейха лежала в руїнах, розробили з нуля і освоїли виробництво реактивного винищувача Ні-162 «Salamander» – це абсолютний рекорд.

А Україна, яка п’ятий рік воює з найсильнішим противником, тільки зараз, на корейських верстатах з ЧПУ запускає виробництво 152-мм снарядів, закуповує менше сотні безпілотників на рік і з гордістю показує недороблену, схожу на сирійські саморобки гаубицю, яку ще цілих 2 роки збираються випробувати і допрацьовувати. Нічого, війна почекає…

Натомість Бірюков пише про найбільшу перемогу, мовляв три-чотири роки тому у нас не було ні технологій, ні верстатів, ні навченого персоналу робити такі знаряддя, а тепер, бач, є. Завдяки батькові рідному Петру Олексійовичу. А нічого, що батько рідний, «прихватизувавши» оборонну «Ленінську кузню», благополучно її розорив, роздав під склади, автостанції і пивбари?.. Нічого, що вся ця мафія, яка сидить у владі (і та, що рветься до влади) – вся вона і винна в тому, що немає ні технологій, ні верстатів, ні персоналу. Тому що це вони все вкрали, роздерибанили і мало не розтягнули країну на шматки… А тепер, гляди, герої – диво-гаубицю спорудили на п’ятому році війни…

Війна – фігня. Головне – вибори. Грандіозний парад, 4,5 тисячі військовослужбовців – коли на фронті страшний некомплект, і склади нікому охороняти, 260 одиниць техніки, нові, в єдиному екземплярі, гаубиці і ракети – все це потрібніше тут, в глибокому тилу, тому що саме тут проходить лінія фронту у війні за владу.

Джерело: Юрий Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв