Марина Данилюк: Нам конче не вистачає серіалу в прайм-тайм про Кощейчука

329
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Схоже, у Медведчука так пригоріло від фактів «як я заробляв перші мільйони», що нам конче не вистачає серіалу в прайм-тайм про такого собі Кощейчука – чоловіка за 60, який у часи перебудови здавав дисидентів і прирікав їх на розстріли, а нині будує кар’єру розумника, державника і сірого кардинала у новій державі. У нього є кум диктатор, красива жінка, яка робить тверк в інстаграмі і має мрію про танці із зірками. Чоловік люблячий, мовчки платить і навіть заплатив за підтримку від Кіркорова.

Інколи туалети його офісу громлять платні націоналісти з лідером на прізвище Любовнівський, а всі його політичні проекти накриваються мідним тазом.

Політики із амплуа професійних зрадників інколи беруть у нього гроші та намагаються вийти на Путіна заради «мизамир». Всі вони у вишиванках і в окулярчиках.

Де б не з’явився Кощейчук там скандал і в нього кидають гнилими помідорами.

Окремою сюжетною лінією йшла б сторі мєстєчкового режисера Гавко, який знімає кіно за гроші бюджету про Стуса і боїться включити сцени про Кощейчука.

Під громадським тиском він спивається і знімає вайни для Ольги Бузовоі. Інколи грає ролі чмошників в її кліпах… або миє її йорка у джакузі.

Можете вважати це пічингом, поки я їм вкусняшку в МакДональдзі)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв