Путін публічно почав погрожувати Україні, − Турчинов

252
Глава РНБО України Олександр Турчинов прокоментував заяву російського Президента Владіміра Путіна про те, що стрілянина на Донбасі не припиниться в разі невиконання умов Кремля.

28 травня Президент Російської Федерації заявив, що обстріли на Донбасі продовжуватимуться доти, доки українська влада не запровадить зміни до Конституції в частині децентралізації й не амністує всіх терористів – передає Українська правда.
«Взявши на себе відповідальність за порушення режиму припинення вогню й порушення Мінських домовленостей, Путін публічно пригрозив Україні продовженням військових провокацій, доки не буде реалізовано московський сценарій розчленування України», – наголосив глава Ради національної безпеки й оборони.
За його словами, таким чином російська влада явно продемонструвала, що навіть не має наміру виконувати Мінські домовленості, які в першу чергу передбачають припинення обстрілів, виведення військ РФ із тимчасово окупованих українських територій і відновлення контролю України над державними кордонами на Сході.
«Це цинічна публічна позиція, яка вже не приховується московськими керманичами. Відповіддю на таку позицію Росії повинне бути посилення оборонних спроможностей держави. Маємо забезпечити необхідною зброєю і ресурсами нашу армію і, врешті-решт, ухвалити рішення щодо наповнення оборонного бюджету замість дискусій у парламенті», – підкреслив Турчинов.

Коментарi

Коментарiв