Війна загрожує не лише Донбасу, − ЗСУ

215
Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко заявив, що війна загрожує не лише південно-східним територіям держави і Донбасу.

«Ми представляємо нашим партнерам на різних рівнях документальне підтвердження присутності російських військ і говоримо про загрози Україні не тільки з південно-східного напрямку, не тільки з Донбасу, а взагалі. Нині ці загрози достатньо серйозні. Неправильно розуміти, що загроза військового характеру Україні існує тільки на Сході», − заявив у коментарі УНІАН Муженко.
Глава Генерального штабу ЗСУ, що здебільшого йдеться про анексований Російською Федерацією Кримський півострів: «Нарощується військова присутність, вдосконалюється інфраструктура, проводяться навчання, розгортаються нові військові частини і нові бази на Сході (на території Росії) – в районі Богучара, Воронежа, Смоленська. Формуються потужні об’єднання. Є ряд серйозних загроз не тільки на південно-східному, а й на інших напрямках».
За його словами, нині українська сторона готується до трьох можливих варіантів розвитку ситуації щодо РФ, зокрема він наголосив на загрозі широкомасштабної агресії щодо України.
Крім того, високопосадовець прокоментував нинішню ситуацію на Сході держави: «Ситуація контрольована, але має тенденцію до загострення – збільшилася кількість обстрілів з важкого озброєння, з артилерії, чого довгий час не було. Це  – елемент тиску на Україну».

Коментарi

Коментарiв