Віктор Лешик: Про шкідливий вплив наших союзників і партнерів на політичне життя України

343
Віктор Лешик, журналіст

Зараз буде непростий для розуміння текст. Тож, зрозумію, якщо мало хто прочитає. Але … такий вже я антипопуліст.

Скажу про надзвичайно шкідливий вплив наших союзників і партнерів на політичне життя країни. Днями спостерігач на Донбасі від США Волкер сказав, що нам треба поновити закон про реінтеграцію окупованих земель на Сході. Його численні інтимні зустрічі з помічником Путіна Сурковим залишу зараз за скобками. Наш європейський партнер лідер ФРН Меркель прийме у себе Путіна, щоби поговорити про нашу долю. МВФ трощить через коліно й так напівмертву парламентську коаліцію. Підняти до 12000 гривен ціну за тисячу кубів газу – це політичне харакірі і шлях до нового Майдану.

У чому спільна системна помилка партнерів? Вони, як і росіяни, розглядають владу в Україні персоніфіковано – Порошенко відповідає за все. Їм начхати на те, що вони вбивають зародки державних ІНСТИТУТІВ. А саме вони, не Обама чи Трамп, не Кемерон чи Тереза Мей – є , власне, державою. І коли прем’єрка Британії говорить: так вирішив на референдумі народ, усі все розуміють і поважають вибір. Хоча він іраціональний, якщо не сказати самовбивчий. Або скарги всесильного Трампа (він сам навіть може змінювати митні квоти і тарифи) на ФБР, ЦРУ. Конгрес… Все всі розуміють. А щодо України це розуміння випаровується, як роса на сонці.
– Гер (містер) Порошенко продовжіть закон по Донбасу!

А це нічого, що у нас не президентська республіка. І гер Порошенко включає традиційну парламентську корупцію і з подачі партнерів добиває зародки державних інституцій.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв