Олександр Кочетков: Я – за морський парад у нашому Азовському морі

715
Олександр Кочетков, політолог

У зв’язку із запланованим черговим парадом, який суспільство сприймає неоднозначно, автоматично спливає трагічна історія «Іловайського котла». І я днями висловився, що наші воєначальники, починаючи з Верховного Головнокомандувача, повинні понести політичну відповідальність за публічно заявлені, але не досягнуті цілі літньо-осінньої кампанії 2014 року – деблокування державного кордону та взяття в кільце Донецька і Луганська.

І тут же отримав від адептів влади, які позиціонують себе «воєнспецами», з орбіти «ПіМ», що, мовляв, все було б чудово, якби росіяни не втрутилися регулярними силами. Зверхньо так, через губу, як абсолютно очевидний і незаперечний факт, що знімає будь-які питання.

Не знімає.

От цікаво, а якщо у когось із них близький родич помре на операційному столі, а хірург йому заявить без тіні провини: «А хто ж знав, що там всередині стільки кровоносних судин понатикано», це прокотить як стовідсоткове виправдання?

Воєначальники повинні відповідати за те, що прорахували всі варіанти подій, за відсутність розвідданих або за їхнє ігнорування. Зрештою, а на що розраховували стратеги і планувальники нашого наступу 2014 року, якщо Держдума офіційно дала Путіну право на використання регулярних сил в Україні? Що якось пронесе? Або що домовляться?

Виходить, в Слов’янську росіяни домовилися, і наші випустили Гіркіна з котла. Потім наші спробували домовитися в Іловайську, а росіяни кинули.

Або росіяни в точності виконали саме те, про що домовилися?

Хто вів переговори з недоімперією? В АП божаться, що особисто Муженко і ніхто крім. Дуже цікаво. Головне, щоби при зміні влади він, як Кравченко, не застрелився двічі в голову. З гаубиці «Богдан».

А парад … Я – за парад. Морський, в нашому Азовському морі, розганяючи ворожі судна.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв