Андрій Іллєнко: Московські окупанти готуються до морської блокади України

850
Андрій Іллєнко, народний депутат України

Український мілітарний портал повідомляє:

15 серпня 2018 року, з 7:00 до 22:00, Чорноморський флот РФ оголосив закритим для судноплавства район між західним краєм окупованого Криму (мис Тарханкут) до дельти Дунаю. Цивільні кораблі були змушені змінювати свої курси або ставати на якір і чекати.

Що таке морська блокада України – думаю, пояснювати не треба. Це дуже серйозно. Очевидно, що московські окупанти готуються саме до такого сценарію – особливо після фактичного блокування Азовського моря. Наразі йдуть провокації та перевірка реакції України.

Необхідні негайні дії – перш за все, максимальне збільшення уваги до ВМС як ключової гарантії того, що нам вдасться уникнути морської блокади.

Треба активізувати роботу з протидії подібним планам Москви, перш за все, з Румунією (її це теж може зачепити), а також з іншими чорноморськими країнами: Туреччиною, Болгарією, Грузією.

Де оперативна реакція нашої дипломатії? РФ системно перешкоджає морським комунікаціям України, використовуючи при цьому окуповані території, тепер вже і на Чорному морі – але поки жодної реакції нема.

Слабка реакція влади (або її повна відсутність) на чергові агресивні кроки Кремля – може мати тяжкі наслідки.

Джерело: Андрій Іллєнко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв