Ватажок «ДНР» пообіцяв вбити Савченко

210
Ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що його терористи «порішать» нещодавно звільнену з російського полону народного депутата України Надію Савченко, якщо вона приїде на Донбас.

ЗМІ так званої Донецької народної республіки поширили заяву Захарченка про те, що він відмовляється вести будь-який діалог із Савченко щодо обміну полоненими: «Для чого вона заявляє про обмін полоненими? Вести діалог із нами? Я не хочу вести з нею діалог. Це звичайна полонена».
Ватажок псевдореспубліки також заявив, що в разі, якщо нардеп приїде на Донбас, «ми її порішимо, чесно, щоб потім, коли нас будуть звинувачувати, що ми її вбили, не так було прикро».
Лівий берег нагадує, що 27 травня 2016 року під час своєї першої прес-конференції після звільнення оголосила про готовність розпочати перемовини з будь-ким задля звільнення українських полонених»:
«Я заради того, щоб вирвати кожного нашого, готова говорити з самим чортом, якщо це допоможе. Тому я не відкидаю будь-яких механізмів. Кажуть, що потрібно це робити політично, не йти на контакт із сепаратистами. Я так не думаю. Я буду йти на контакт із усіма».

Коментарi

Коментарiв