Новий радник Порошенка прив’язав санкції проти РФ до реформ в Україні

272
Колишній Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен, якого 27 травня призначили на посаду позаштатного радника Президента України Петра Порошенка, закликав владу боротися проти Кремля за допомогою реформ.

В інтерв’ю Reuters Расмуссен наголосив, що єдиним правильним методом боротьби з Російською Федерацією для України є продовження роботи над реформами. За його словами, саме так удасться переконати Європу продовжити санкції проти РФ і змусити Кремль дотримуватися Мінських домовленостей.
«Тому моя мета як радника Президента налагодити двосторонню взаємодію. З одного боку, європейських лідерів я буду переконувати, що українці вже провели серйозні реформи. З іншого – я буду інформувати Президента, про що мені говорять мої співрозмовники, щоб українська влада чітко розуміла, що є пріоритетом у західних столицях», – зазначив колишній Генсек НАТО.
Він також розкритикував заяви деяких осіб про те, що Україна нині у стані регресу: «Чинна українська влада під керівництвом Президента Петра Порошенка провела більше реформ, ніж було проведено протягом останніх 20 років, але для продовження підтримки Заходу процес реформування повинен тривати. Ви повинні наполегливо рухатися вперед».
Додамо, 27 травня 2016 року Президент України Петро Порошенко призначив колишнього Генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору Андерса Фоґ Расмуссена своїм позаштатним радником.

Коментарi

Коментарiв