Холодницький вимагає у ГПУ матеріали щодо Коломойського і Пінчука

147
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що відомство затребувало у ГПУ справи щодо одіозних олігархів Ігоря Коломойського й Віктора Пінчука.

«Уже дві справи я затребував, чекаю поки їх нам направлять. Це справи щодо двох олігархів – Пінчука і Коломойського. Я підписав запит, нині чекаю рішення Генерального прокурора, щоб дати нам можливість ознайомитися з цією справою і вирішити питання про необхідність її передачі до Національного антикорупційного бюро України», – повідомив в інтерв’ю Громадському Холодницький.
Крім того, він наголосив, що заяви новопризначеного глави Генеральної прокуратури Юрія Луценка про готовність надати Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі матеріали будь-якої справи вселяють оптимізм.
«Луценко заявив відразу порогу: «Я вам віддам будь-яку справу, яку ви затребуєте при одній умові – якщо ви її вже забираєте собі, то вже назад не вертаєте». Це абсолютно справедливо і чесно, я вважаю. В мене це дуже вселило оптимізм», – наголосив глава антикорупційного відомства.
Він також прокоментував, чому Антикорупційна прокуратура поки довела до суду лише справи політичних «пішаків»: «Я розумію, що суспільство хоче бачити гучні справи, щоб ми викривали тих осіб, які щодня на ефірах, ходять до Верховної Ради, Кабінету Міністрів. Поки це неможливо, оскільки ми повинні доукомплектувати штат, зняти певні обмеження. Наприклад, НАБУ поки не дали дозволу на прослуховування».

Коментарi

Коментарiв