Екс-радник Путіна розповів про підготовку РФ до війни

303
Колишній радник Президента РФ Владіміра Путіна Андрєй Ілларіонов розповів, що санкції Заходу підготували ще задовго до агресії щодо України, відповідно, російський лідер готує країну до великої війни.

В інтерв’ю для Радіо Свобода Ілларіонов акцентував увагу на заяві глави Кремля Дмітрія Мєдвєдєва щодо необхідності підготувати пропозиції про продовження продуктового ембарґо до завершення 2017 року.
«Справа в тому, що ця заява, як і самі продуктові санкції, вони ж насправді тільки для російського споживача представлені у вигляді відповіді Заходу, а насправді вони переслідують іншу мету. Вони мають на меті підготовку країни, підготовку суспільства, підготовку економіки до набагато тривалішої, більш глобальної, більш серйозної конфронтації з зовнішнім світом», − зазначив колишній радник Путіна.
«Власне кажучи, для того, щоб продовжувати військові дії, для того, щоб вести більш серйозну конфронтацію, не можна бути залежним від своїх потенційних і майбутніх жертв у справі постачання ключових видів продовольства», − наголосив високопосадовець.
За його словами, саме з цієї причини Кремль розробив ці санкції задовго до їх запровадження, безвідносно до України, безвідносно до санкцій, які були оголошені Європейським Союзом, Сполученими Штатами Америки й іншими державами.

Коментарi

Коментарiв