Експерти розкритикували заяву Штайнмайєра про довіру між РФ і Україною

204
Низка міжнародних оглядачів прокоментували заяву глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра про те, що звільнення Надії Савченко сприятиме відновленню довіри між Україною та РФ.

Нагадаємо, 25 травня 2016 року міністр закордонних справ Німеччини заявив, що після звільнення незаконно ув’язненої Савченко він вірить у можливість «розбудови довіри між Україною й Російською Федерацією і створення позитивної ситуації для Мінського процесу».
«Україна й Росія будуть із недовірою ставитись одна до одної ще довго після того, як Штайнмайєр втратить посаду. Звільнення Савченко для Путіна − це просто зачистка перед виборами до Державної Думи», − підкреслив у коментарі Голосу Америки викладач Королівського коледжу у Лондоні Александр Кларксон.
«Штайнмайєр видає бажане за дійсне. Жодної довіри між Україною та РФ у найближчому майбутньому не буде. Ситуація може змінитися після виконання Мінських домовленостей», − зазначив журналіст Крістофер Міллер, який тривалий час висвітлював події в Україні для провідних іноземних ЗМІ.
«Довіра» ще багато десятиріч не буде фактом відносин між Росією й Україною. І вже точно цього не відбудеться цього доти, доки Україні не повернуть контроль за власними кордонами», − наголосив журналіст-міжнародний із України Максим Еріставі.
Додамо, заява Штайнмайєра про відновлення довіри між Російською Федерацією й Україною викликала шквал критики і в соціальних мережах, де користувачі нагадують, що внаслідок агресії РФ загинуло вже тисячі людей.

Коментарi

Коментарiв