Назар Приходько: Як можна було День Незалежності перетворити на феноменальне зрадофільство?

521
Назар Приходько, журналіст і волонтер

«Якщо ми будемо постійно нить – нам нічого не світить. Навіть не в контексті перемоги на війні – в контексті Держави», – Антон Вальянос, Ветеран Національно-Визвольної Війни (2014-2017), не порохобот ВЗАГАЛІ. Уродженець міста Свєрдловск (нині Довжанськ). Окуповані території.

Вчора коли ми з ним зустрілися і говорили він ЩИРО обурювався тим, як деякі Українці перетворили День Незалежності в ЧЕРГОВИЙ Фейсбук та Твіттер-срач. Людина вдягла медалі, форму і найперший шеврон Айдару бо МАЄ право – і пішла подивитись парад, бо знову ж таки МАЄ право. І каже мені: «От Назар! Ну от бл.! Як так? Я вдягаю форму два рази на рік (24.08 та 14.10) і перед виходом читаю про «пішов вигулять медалі». Це така подяка за те, що я робив?»

Багато говорили з ним. Про різне. Та головне, що я для себе виніс: ну ладно Усік! Срач, рейвах і хайп. Але ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ на срач перетворити…. Як так можна?… Як же ж ми перемагатимемо-то? Ну й*б вашу мать! Ну і завершу його ж цитатою:

«Оце от феноменальне зрадой*бство – грає на руку Пороху! Бо звичайна людина зайде, почитає і подумає: «С*ка! Скрізь у них піз*єц!» і проголосує за Порошенка, тому що у нього не скрізь піз*єц. Порох – г*ндон, але ж треба розуміти як правильно його мочить».

От-от: ПРАВИЛЬНО МОЧИТЬ! Ане оце от «Ме-е-е-е-е імітація незалежності. Ме-е-е-е-е».

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв