Ростислав Мартинюк: Запропонувати хабара і гордовито сплюнути «на погони» – псячі манери

429
Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

Батурин. Оскільки «цивільне свято», то трійко чоловіків без докорів сумління красять свій будинок.

– Ну і шо? – голосно виступа по пояс голий вусань. – Я йому кажу: «Давай без протоколу». А він: нє здєсь. Давай за машину зайдем. Узяв 100 гривень – ото тобі і все…

Ото тобі і все. Ото вся тобі реформа. Отакі вони брехуни…

А треба ж було не так. А треба ж було 7 років тюрми вусаню. З конфіскацією – за спробу дати хабара полісмену. Як у тій клятій Німеччині. Щоб одразу там, за машиною, кайдани на руки – і стаття КК.

От тоді цей «дающій правдолюб» прокляв би не лише полісмена, а й державу, на день незалежності якої він тут вимахує пензликом. У компанії таких же – святих і страшних – правдолюбів.

… Не люблять нас сусіди. І до діла не можуть пояснити за шо. А могли б і напрягтися. Бо плюємо на закони – як русскіє, але й тоскуємо по порядку – як німці. Святі й страшні гібриди.

І таких війною в лоба не візьмеш. Тіки «українізація ми», «мусорною люстрацією», «отдохні в Криму – ето же Україна», «ліш би человєк бил хороший», «ну і шо шо церква русская – Бог же один».

Не дарма нашою кровію собаки собак напувають. Час від часу. Бо запропонувати хабара й потім гордовито сплюнути «на погони» – це таки псячі манери.

Джерело: Ростислав Мартинюк

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв