Мін’юст пообіцяв звільнити всіх ув’язнених у Криму українців

217
29 травня заступник міністра юстиції України Наталія Севастьянова повідомила, що влада готова забрати всіх українських ув’язнених із анексованого РФ Кримського півострова.

«Нас дуже здивувала заява нового омбудсмена Російської Федерації про те, що вони готові передати всіх ув’язнених у Криму. Можу публічно заявити, що ми зробимо все, щоб забрати всіх і кожного, хто перебуває там в ув’язненні», − пообіцяла в ефірі Інтера Севастьянова.
Тим не менше, українська влада поки не отримала жодних офіційних документів від російського керівництва, які б підтвердили намір РФ передати Україні всіх засуджених на території анексованого Кримського півострова.
Додамо, нещодавно уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що держава готова забрати всіх своїх громадян, яких ув’язнили в анексованому Криму. За її словами, тримати українців у в’язниці на окупованих територіях негуманно. 
«Я з задоволенням вітаю усвідомлення представниками Російської Федерації, що тримати українських громадян на території незаконно окупованого Криму – негуманно, в той час як вони вже два роки висловлюють бажання бути переданими на материкову частину України», − наголосила високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв