Айдер Муждабаєв: Троянський мир Росія може дати Україні тільки в обмін на існування

644
Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

Усе частіше я чую з вуст «українських» (вже можна брати в лапки) політиків і ЛОМів це слово з трьох букв – «мир». Ці три літери стали для мене найбільш чітким маркером проросійськості, після якого можна вже нічого не слухати.

Знаєте, як кажуть, що після «але» все неправда, – це саме такий випадок. Перевіряйте всіх політиків, які йдуть на вибори, ЛОМів, які капають вам на мізки, цим найпростішим тестом.

Росіяни, Путін не хочуть світу. Вони навіть американців посилають з будь-якими спробами введення на Донбас миротворців – і вже точно «кинуть» будь-якого українського діяча, який піде з ними на «прямі переговори». Сама ця ідея – від початку до кінця брехня. Українців просто розводять за російські гроші. Щоб купити політиків, а потім вбити нашу країну. Саме так і буде, якщо ми купимося. Але я впевнений, що ні. Люди, яких я зустрів на параді в Києві, не дадуть. І усі, для кого «Україна» не просто слово.

Давайте допомагати один одному боротися з гібридною російської агресією, говорити правду, не давати ніякими красивими словами обдурити себе і інших!

Джерело: Айдер Муждабаєв

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв