Аби зупинити контрабанду, на всіх перевалах Закарпаття встановлено блокпости

214

Для посилення боротьби з контрабандою через «зелений» кордон уздовж Закарпаття на всіх чотирьох перевалах, які ведуть в область, виставлено пости із працівників митниці, Прикордонної служби, МВС, СБУ та Фіскальної служби. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті нового очільника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Аби зупинити контрабанду, на всіх перевалах Закарпаття встановлено блокпости

Пости повинні не допускати завезення на Закарпаття великооптових партій сигарет (у тому числі без акцизних марок) та контрафактних спиртних напоїв, а із Закарпаття – вивезення лісу-кругляка.
«Одночасно проводяться обшуки на нелегальних оптових складах, де скуповувалися партії сигарет для подальшої контрабанди. Результати обшуків узагальнюються й будуть повідомлені додатково, однак уже можна сказати, що основним постачальником сигарет, які потім нелегально переправляли за кордон, була Львівська тютюнова фабрика», – поінформував Москаль.
Нагадаємо, що 11 липня цього року у Мукачевому відбулася стрілянина між представниками ДУК «Правий сектор», місцевою міліцією та особами, пов’язаними з народним депутатом України Михайлом Ланьом. Конфлікт стався через контрабанду тютюнових виробів.

Коментарi

Коментарiв