Рішення про блокаду Донбасу стало дурістю, − Тука

188
Заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що владі доведеться поступово знімати блокаду Донбасу.

За словами високопосадовця, рішення про блокаду на Донбасу, яке ухвалили фактично на емоціях, мало сенс лише на короткочасну перспективу, проте пізніше воно перетворилося на «дурість і недалекоглядність». 
В інтерв’ю Дзеркалу тижня Тука наголосив, що Україну пов’язує з окупованими територіями значна кількість економічних питань, тому будь-які рішення про «відсічення» без складного пошуку компромісних рішень будуть лише «лукавством і некомпетентністю».
«У момент, коли почалися активні бойові дії, коли гинули сотні наших солдатів, коли утворилася лінія розмежування, Україна ухвалила для себе досить різке рішення − відмовитися від поставок на окуповані території води, їжі, перекрила фінансові й соціальні потоки. Я на той момент не був причетний до цих рішень, але як людина, як громадянин їх підтримував», − зізнався заступник міністра з окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.
«Розум так і не взяв гору. Емоції розгубленої держави, що не трансформувалися в довгострокову стратегію, якщо кому і послужили службу, то ворогові – Російській Федерації, яка зайшла на окуповані території рублем і товаром. А також нашому рідному корупціонеру і контрабандисту, оперативно сівши на потоки і схеми блокпостів і бюджету», − підсумував Тука.

Коментарi

Коментарiв