Клер Захаровна: Коли вже вишиванка стане традиційним одягом школярів на 1 вересня?

976
Клер Захаровна, блогер

Давно спостерігаю за тенденцією одягу в школах на урочисті лінійки і спєцом нічого не писала в травні, бо була мегароздраконяна тим, що школярі на останній дзвоник знову в якомусь лахмітті, в чому завгодно, але не у вишиванках. Якісь совдепівські банти на голові, якісь пригламуряні футболки з джинсами, якісь китайські запатрані блузки з сорочками і платтями, вопщим в чому попало.

Школи, а особливо керівництво шкіл з цього питання корчать толєрастні мордочьки, але ж ми знаємо чого варті їхні мордочьки, які постійно стирчать у батьківських гаманцях…

А вчора мене добила якась мамаша, яка комусь по телефону розпиналась про абичьну бєлу рубашачку з галстучькам і штанішечькі і мене знову боляче защемило серце.

Та допоки ж!

Невже так важко лагідно скерувати цим процесом та доручити класним керівникам просто нагадати батькам, в якому одязі повинна бути дитина на шкільне свято?  От просто взяти телефона до рук і тупо нагадати!

Коли в дитині виховувати патріотизм та любов до всього українського, як не в садочку і школі? Бо потім пізно буде…

До речі, непогано було і у вузах, щоби спудеї на посвяту в студенти та початок навчань приходили у вишиванках

Ви погляньте, які дітки гарні у вишиванках, кожен неповторний! А погляньте на фотки, де діти в чому попало? Та на них без жалю дивитись неможливо

Дитинство та юність #вдягни_вишиванку на свято!

Джерело: Клєр Захаровна

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв