Ростислав Мартинюк: Про комплекси Росії перед українським суспільним словником

771
Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

Як же чутливо ставляться русскіє до українського «пейоративного словника»!

Коли кажеш – ватник! – то вони роблять вигляд, що це їх не стосується. Це типу про «асоціальний елемент» – не про русскіх.

Але в РФ ціла експертна комісія довела, що слово «ватник» стосується саме і тільки русскіх! І тепер на цій підставі хочуть посадити якогось Нікітіна – він дозволив собі написати іронічну репліку про ватників у їхньому коханому Вкантактє:

«Хороший ватник – холодний ватник».

І всьо! Стаття 282 КК РФ.

Нікітін захищається, хоч його вже готують на дурку ):

«…Что такое социальная группа «ватники», никто толком не знает, и существует ли она вообще, в законе это не оговорено. Но эксперты почему-то решили, что это определение относится к гражданам Росси и к русской нации, чего, кстати, на картинке не написано. Насколько я знаю, нигде в законе не сказано, что это за группа, нигде не обозначены границы этой группы, кто к ней принадлежит…»

Так само експерти РФ не вказали на першоджерело цього визначення – словник учасників Революції гідності. Ватник для Майдану – неадекват із совєцькою ментальністю. Необов’язково русскій і необов’язково русскоязичний. Це ж усі знають!

Дивно, що адвокати Нікітіна не згадують і словом про Україну та ЧУЖИЙ для РФ словник.

Ще трохи московського тексту (ватничеського?) – від адвокатів Нікітіна:

«…какой же вывод сделали эксперты: учитывая то, что слово «ватник» используется пользователями определенной категории антирусской, антироссийской направленности в значении унижения, принижения, негативной оценки и очернения русских, надпись «хороший ватник – холодный ватник» воспринимается как пожелание смерти всему русскому народу. То есть эксперт полностью отождествляет слово «ватник» с русским народом, чего мой подзащитный никоим образом не признает. Такие экспертизы основаны полностью на домыслах экспертов, и качество их никуда не годится….».

А я думаю, що «качество» міркувань цих експертів доволі високе. І свідчить про страшні комплекси всієї РФ перед українським суспільним словником.

Звісно, прикро буде якшо посадять Нікітіна. Але ні він, ні його візаві не вимовляють найстрашнішого слова – УКРАЇНА. Майдан. Революція гідности.

Обоє грають у НЕБУТТЯ всього українського. І водночас так відчайдушно комплексують і приховують його незриму присутність….

Воістину ватники!

Джерело: Rostyslav Martynyuk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв