США просять Україну захистити учасників ЛГБТ-параду

370
Низка членів нижньої палати парламенту США підписали офіційний лист до української влади з закликом створити належні умови проведення ЛГБТ-параду в Києві, запланованого на 12 червня поточного року.

Українська влада зобов’язана захистити право українських громадян на мирні збори і забезпечити охороною нинішній марш за громадянську рівність «Київ Прайд», − цитує Громадське лист американських високопосадовців, який підписали 38 членів нижньої палати парламенту.
Сполучені Штати Америки також наголосили, що в цілому викликає занепокоєння зростання рівня насильства проти гомосексуалістів в Україні, яка й так відповідно до інформації європейської правозахисної групи ILGA-Europe отримала шосте місце в переліку найбільш небезпечних країн Європи для ЛГБТ-спільноти.
Нещодавно українські націоналісти заявили, що запланований на 12 червня гей-парад у Києві вони перетворять на «криваву кашу». Зокрема керівник прес-центру «Правого сектора» Артем Скоропадський заявив, що члени добровольчого батальйону «Організація українських націоналістів» взагалі е допустять проведення заходу ЛГБТ-спільноти.
Нагадаємо, 14 травня невідомі вже зірвали проведення Фестивалю рівності на підтримку львівських активістів, заявивши про мінування. Крім того, 19 березня аналогічний захід зірвали у Львові, після чого одіозний глава Департаменту Національної поліції з боротьби з наркозлочинністю Ілля Кива закликав «засуджувати гомосексуалістів до страти».

Коментарi

Коментарiв