Олександр Солонько: Порошенко ховає «договорняки» з оточенням кума Путіна за націоналістичною риторикою

374
Політичний аналітик Олександр Солонько

Вже бачили новину про те, що нардеп із оточення Порошенка Грановський приємно провів час за кордоном із людиною з оточення Медведчука Рабіновичем?

В мене до всіх цих питань давно нема. Але не звернути увагу на рівень нахабства в публічній риториці просто неможливо. На фоні намагань фактично рейдувати націоналістичну риторику і сипати звинувачення в сторону тих же націоналістів (уже шизофренією попахує), президент очевидно про щось домовляється із оточенням кума Путіна. Інакше, про що може свідчити така зустріч?

Отже, націоналісти вороги. Медведчук, Кернес і Труханов для президента, виходить, друзі.

І тепер найголовніше. Не може все це разом відповідати справжній позиції Порошенка. Націоналістичні гасла, акцент на національній державі, мова, віра і т.д. в публічній риториці. А за кулісами договоняки із проросійськими сепаратистами й відвертим криміналом. Не забуваймо, Медведчук – такий прямий лобіст Путіна (з яким Порошенко наче б то воює), що прямішого й шукати годі.

Це не поєднувані речі.

Отже, щось із цього не відповідає дійсності. Щось із цього брехня. І зрозуміло, що більш реальним виразником справжньої позиції президента є те, що в тіні. Що від нас намагаються заховати, прикриваючись націоналістичною риторикою.

Дехто вже говрить про те, що Медведчука можливо навіть будуть проштовхувати в другий тур виборів президента. Якщо це так, не став би виключати, що в штабі кандидата в президенти Порошенка вирішили, що якщо той і потрапить в другий тур, то зможе виграти тільки в Медведчука, який у розрізі української публічної політики є повним лузером.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв