ГПУ заочно засудить сотні кримців за державну зраду

166
30 травня 2016 року Генеральна прокуратура України розпочала заочне засудження 727 кримців у зв’язку зі звинуваченням у державній зраді відповідно до Кримінального кодексу.

Під час брифінгу новопризначений Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в цій справі йдеться про засудження депутатів, прокурорів і інш8их посадових осіб із анексованого Російською Федерацією Криму.
«Щоби пройти всі процедури заочного засудження і надрукувати повістки, спочатку передбачалося 9 мільйонів гривень витрат. Але я так подумав, що спеціальні випуски газет виходять не тільки у день призначення Генерального прокурора, але й у день засудження зрадників. 31 травня чекайте спеціальний випуск «Голосу України», де щодо 727 осіб буде надруковано першу з двох необхідних повісток. Наступний спеціальний випуск «Голосу України» теж вийде з повісткою», – цитуєЛівий берег очільника Генеральної прокуратури.
«А потім ми звернемося до Апеляційного суду Києва, щоб цю справу розподілили між усіма судами столиці. Ставлю собі завдання – всіх зрадників України цього року засудити», – пообіцяв Луценко.
Додамо, 28 березня поточного року Верховний суд України офіційно дозволив переслідувати низку кримських суддів, про що йдеться у відповідному рішенні: «Зазначені особи свідомо розірвали відносини з судовою системою України, не здійснюють свої функції як носії судової влади України, у зв’язку з чим де-факто втратили статус суддів України, а, отже, і право на будь-який захист цього статусу з боку держави, в тому числі і щодо забезпечення суддівського імунітету».

Коментарi

Коментарiв