Олександр Солонько: Чого чекати від нового політичного сезону

343
Політичний аналітик Олександр Солонько

Зараз є групи політиків, які змагатимуться між собою та визначатимуть в подальшому долю країни. З одного боку – це президент та його оточення, зокрема і Гройсман та Яценюк. Усі вони боротимуться за свої політичні повноваження. На їхньому боці буде адміністративна вертикаль, поліцейська система, яка вже зараз дуже жорстко реагує навіть на дії активістів. Ми бачили, як поліцейські арештовували молодих хлопців, які вимагали розслідувати резонансні справи. Уже демонструється сила та те, що не варто намагатися вплинути на дії влади.

Сформувались також проросійські групи політиків, які представлені двома політичними силами – «За життя» і «Опоблок». З початком нового політичного сезону буде ще активніше введення Медведчука на українську політичну арену. Є розмови, що між владою та проросійськими політиками є змова, щоби вивести Медведчука у другий тур президентських виборів, бо так Порошенко виграє вибори. Ми розуміємо, що такий сценарій розвитку подій вигідний усім. Порошенку, бо він краще виглядатиме на фоні кума Путіна, та Росії, бо вони через Медведчука нарешті отримають додатковий вплив в Україні.

Ще однією політичною групою є націоналісти, які є жорсткими опозиціонерами як для Порошенка, так і для російської групи політиків. Я думаю, що влада вдаватиметься до багатьох методів, щоб мінімізувати їхній вплив. Буде ще кілька політичних сил, які декларують свою проєвропейську позицію. Але наразі складно передбачити, що від них можна очікувати у новому політичному сезоні.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв