Олександр Кочетков: Дипломатія за викликом

361
Олександр Кочетков, політолог

Ось чого я ніколи не зрозумію і не прийму – так це дипломатичне відомство України в ролі трактирного статевого: принеси-подай-обслужи.

Спочатку, коли свіжообраний президент не хотів загострювати відносини з Росією, то наші офіціанти від дипломатії співали, що, мовляв, Великий Договір про дружбу і добросусідство з Росією розірвати, ну, аж ніяк неможливо. Хоча те, що це необхідно було зробити одразу після Криму, очевидно студенту-другокурснику.

Потім, після Іловайська, кон’юнктура злегка змінилася, і МЗС втирав, що чинний Договір з Росією потрібен тому, що там Крим визнається українським. І це допоможе нам в міжнародних судах.

Судів з цього приводу за пару років так і не сталося, але МЗС знову перефарбувалося по команді АП і повідомило, що давно пора розірвати Договір, з цього приводу ведеться підготовча робота і ось-ось – і все буде.

Але знову – нічого!

Тепер Президент Порошенко надумав, що на перевибори він рушить в камуфляжі главпатріота, і МЗС негайно прогнувся – мовляв, уже готові і просто мріємо розірвати україно-російський Договір! Але тільки Великий, а вся інша система домовленостей, зокрема, щодо спільного використання Азовського моря, нехай поки діє, так чи що?

І ось сьогодні нова новина, перекреслює вчорашню: виявляється, наше МЗС має намір розірвати лише деякі положення Договору! Це які саме?

Та ви зовсім сором втратили, пінгвіни у фраках!

Так і хочеться взяти товаришів з Михайлівської площі, гарненько струснути і ласкаво запитати: ви професійні дипломати, які захищають інтереси України, чи професійні пристосуванці, які обслуговують лише персонально ПОП?!

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв