Савченко завершила першу промову в Раді виконанням Гімну України

226
31 травня нещодавно звільнена з російського полону народний депутат України Надія Савченко оголосила свою першу промову в парламенті після повернення.

Парламентське засідання 31 травня розпочалося з промови нарешті звільненої з РФ народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко, яка завершила свій виступ виконання Гімну України.
«Я, народний депутат України Надія Савченко, я повернулася і включаюся в роботу. Хочу подякувати всім українцям, які боролися за мене», – цитує 112 початок промови парламентаря.
Крім того, вона застерегла своїх колег від зради свого ж народу: «Я повернулася і не дам вам забути, не дам вам забути – тим, хто сидить у цих кріслах ВР, – про тих хлопців, які починали віддавати життя за Україну на Майдані і продовжують умирати за неї на Донбасі. Я не дам вам забути, тому що якщо хто-небудь із вас був на цвинтарі, то ви могли відчути те, що відчувала я: вони не лежать, вони стоять. Вони стоять з нами, Україно, і вони не ляжуть у могили, поки ми не отримаємо ту Україну, за яку померли вони і про яку ми мріємо».
«Народ України не дасть нам сидіти в цих кріслах, якщо ми будемо зраджувати їх. Україна – понад усе, а для нас, що сидять в цьому залі, Україна – вища за життя кожного з нас», – наголосила Савченко.
Крім того, вона виконала свою обіцянку та зняла свій портрет із парламентської трибуни, замінивши його світлинами інших незаконно ув’язнених Російською Федерацією громадян України.
«Я знімаю свій портрет з трибуни і заміняю його обличчями хлопців, які будуть дивитися вам у вічі, які сидять в тилу ворога, борються за нашу Україну, щоб кожен раз, виступаючи за трибуною, ви дивилися в очі і розуміли, що не маєте права не витягнути останнього з них», – оголосила нардеп.

Коментарi

Коментарiв