Партія регіонів купила владу в Ющенка за мільярд доларів

245
Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів про афери влади під час правління президентів Віктора Ющенка й Віктора Януковича.

В інтерв’ю ТСНглава Закарпатської обласної державної адміністрації повідомив, що команда колишнього Президента України Віктора Ющенка отримала від Партії регіонів близько 1 мільярда доларів, зокрема йдеться про проект «Лікарі майбутнього», що так і залишився недобудованим.
«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній Президент України Ющенко й його глави адміністрацій Балога і Ульянченко?», – наголосив чиновник, натякнувши на нещодавно оприлюднені документи з «чорної бухгалтерії» партії Януковича.
Крім того, він заявив, що всі політики тоді робили «внески» до фонду дружини Ющенка Катерини, тож і вона має причетність до фінансових афер: «У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, які наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував».
Додамо, колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак, який 28 травня цього року передав НАБУ документи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, заявив, що ці матеріали пояснюють зв’язки лідерів опозиції часів Майдану з колишнім Президентом Віктором Януковичем.

Коментарi

Коментарiв