Віктор Лешик: Відносини між нами і росіянами стали чорно-білими

315
Віктор Лешик, журналіст

Путін обурився і відразу призначив винуватців вбивства гауляйтера – київський режим. Коли його носом пхають у пляшку з російським Новичком в Солсбері, вся путінська камарилья верещить: какіе ваші доказательства?

Під час війни настає період, коли не потрібно ніяких «доказательств». Нас цьому вже Путін навчив. Взаємовідносини між нами і громадянами Росії стали фактично чорно-білими. Не з владою Росії, а громадянами Росії. Це стосується так само і рафінованих московських інтелектуалів. Слухав пізно ввечері розмову з відомим московським ліберальним журналістом Леонідом Радзіховським: Донбасс понес сразу две невосполнимые потери – Кобзона і Захарченко.

А які оди співав кримінальному авторитету потомственному сталіністу кремлівському лизоблюду Іосіфу Давідовідовічу! Нагадав про його подвиг під телекамерами в НОРД-ОСТІ, звідки він вивів трьох заручників… А про те, що Кобзон – один із ініціаторів ухвалення так званого закону Діми Яковлева, просто забув. Це закон, яким іноземцям заборонялося усиновляти в Росії дітей сиріт, яких десятки тисяч. Причина – треба було відповісти на американські санкції по закону Магнітського. Кобзон-Радзіховський і тьма-тьмуща, так званої, творчої імперської інтелігенції породили і виправдали злодіяння путінської Росії. І говорити там ( це кажу всіляким українським заміровцям) просто немає з ким.

Джерело: Віктор Лешик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв