ЄС не відкладатиме безвізовий режим для України, – Томбінський

232
Посол ЄС в Україні Ян Томбінський запевнив, що організація не відтерміновуватиме рішення щодо надання безвізового режиму українській стороні.

«Оцінка Європейської комісії й наших експертів така, що всі положення Плану дій з візової лібералізації були виконані Україною. Ми ще чекаємо на те, щоб Національне агентство з питань протидії корупції практично почало працювати», – зазначив в інтерв’ю Громадському Посол.
«Нині нам потрібно, щоб європейські лідери ухвалили це рішення. І я впевнений, це рішення відповідатиме тому, що було озвучено лідерами Європейського Союзу на адресу України. Тобто що це буде негайно і ніхто не буде це відтерміновувати в часі», – запевнив Томбінський.
Він також підтвердив, що нині Європейська рада й держави ЄС працюють над розробкою механізмів запобігання нелегальній і надмірній імміграції до ЄС, проте ці питання не пов’язані безпосередньо з Україною, оскільки це загальний інструмент країн Європейського Союзу.
Нагадаємо, 26 травня цього року в Європейському парламенті відбулася дискусія щодо питання безвізового режиму для України, під час якої доповідач Марія Ґабріель критично висловилася щодо українських мігрантів.

Коментарi

Коментарiв