Завершення війни на Донбасі можна не чекати, – Лавров

237
31 травня міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров заявив, що завершення війни на Донбасі не буде доти, доки сторони не зможуть узгодити всі політичні питання.

«Усе дуже просто – знову йдуть розмови про те, курка чи яйце було раніше. Нині раптом тема безпеки стала найголовнішою для Президента України Петра Порошенка, до того ж не просто припинення вогню, а забезпечення безпеки певними міжнародними силами на всій території Донбасу», – цитує УНІАН міністра закордонних справ Російської Федерації.
На його думку, такі дії української влади нібито не відповідають Мінським домовленостям, тому Донбас на це не погодиться в жодному разі. Він також заявив, що Російська Федерація погоджується на підсилення ролі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі вздовж лінії розмежування та збільшення кількості спостерігачів.
«Можна ховатися скільки завгодно за тим, що безпека не є забезпеченою. Українці кажуть, що політичні реформи почнуться тільки коли безпека буде на 100% протягом декількох тижнів або місяців. Цього не буде ніколи, це нереально, такого не буває ні в одному конфлікті, поки не врегульовані політичні аспекти кризи», – заявив ставленик Путіна.
Додамо, після відносного затишшя під час Великодніх свят пізніше бойовики так званих ДНР і ЛНР знову активізувалися. Зокрема, нещодавно в зоні проведення антитерористичної операції було зафіксовано найбільшу кількість загиблих українських бійців за добу протягом 2016 року.

Коментарi

Коментарiв