Лариса Ніцой: Половина депутатів Ради взагалі не читає закони

1130
Лариса Ніцой, письменниця

Біда з цими політиками. Ну, от просто біда. Була в ефірі з Шуфричем. Кажу, що наша мова захищена. РІШЕННЯ Конституційного суду говорить, що українська мова є обов’язковим засобом спілкування кругом.

Ну, по-перше, політики юнниє-голови чугунниє, вже сиві, ніяк не втямлять, що це за рішення таке №10 від 14 грудня 1999 року. А РІШЕННЮ вже 20 років скоро !!! і воно обов’язкове до виконання і оскарженню не підлягає.

КСУ пояснив, як розуміти статтю 10 Конституції України, і не можна її трактувати інакше. Нема вже що її обговорювати ні ведучими, ні шуфричами, ні кимось іншим. Її вже пояснив КСУ.

Повторюю: «Українська мова є обов’язковим засобом спілкування на ВСІЙ території України, у ВСІХ сферах публічного життя, а мова меншин може застосовуватися УВАГА !!! лише в органах МІСЦЕВОЇ влади на МІСЦЕВОМУ рівні в МЕЖАХ, які визначать закони. А закони, наприклад про державну службу, визначають, що держслужбовці (і місцеві теж), говорять українською мовою. Отже, це приватна особа може на місцевому рівні звернутися мовою меншини, а держслужбовець повинен до неї говорити державною.

Гляньте, як Шуфрич хапається за голову, коли я йому озвучую наші ЗАКОНИ. І він не один такий. Там половина Верховної Ради така. Ні, не дурна. НЕЧИТАЮЧА. Ну, то хоч ви їм донесіть.

https://www.facebook.com/136152356951145/videos/485613381955273/?t=8

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв