Савченко може приєднатися до Мінських переговорів

192
Журналіст Валерій Калиновський повідомив, що нещодавно звільнена з російського полону народний депутат України Надія Савченко може приєднатися до Тристоронньої контактної групи під час переговорів 1 червня.

«Деякі журналісти очікують приїзду до Мінська народного депутата Надії Савченко. Це пов’язано з заявою на минулому тижні тимчасово повіреного у справах України в Білорусі Валерія Джигуна про те, що вона скоро, а, можливо, й 1 червня, приїде до Мінська на переговори Тристоронньої контактної групи. 31 травня журналісти у Києві намагалися запитати про це у самої Савченко, але вона уникла відповіді», – повідомив Калиновський.
На його думку, візит Савченко на переговори Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі є малоймовірним, оскільки Російська Федерація виступила категорично проти цього.
24 нагадує, що Президент України Петро Порошенко запропонував Савченко відвідати низку європейський країн задля зустрічі з їхніми лідерами після того, як сама нардеп висловила готовність включитися в роботу на міжнародному напрямку і представляти позицію України на ПАРЄ і Європейському Парламенті.
Додамо, 25 травня поточного року Президент РФ Владімір Путін помилував Савченко в обмін на помилування російських спецназівців Президентом України. Експерти стверджують, що перша зустріч льотчиці з Порошенком після звільнення яскраво засвідчила її гнів проти глави держави.

Коментарi

Коментарiв