ЄС може втратити авторитет через скасування антиросійських санкцій

320
Заступник міністра закордонних справ Польщі Конрад Шиманський спрогнозував, що скасування санкцій проти РФ може стати ударом по авторитету Європейського Союзу.

У коментарі ReutersШиманський нагадав, що антиросійські санкції було оголошено не лише у зв’язку з незаконним ув’язненням Надії Савченко, але через комплексне порушення міжнародних норм Російської Федерацією щодо України.
«Ми не можемо дозволити собі відступити в цьому процесі, який повинен тривати довше, і який може призвести до модерації російської позиції. Авторитет Європейського Союзу залежить від успішного впливу на РФ за допомогою санкцій», – наголосив глава Міністерства закордонних справ Польщі.
Додамо, нещодавно глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр зазначив, що в разі поступового виконання Мінських домовленостей Російською Федерацією міжнародна спільнота може послабити санкції проти Кремля.
За його словами, після оголошення санкцій проти РФ відбувся помітний прогрес щодо врегулювання кризи, зокрема знівельовано загрозу відкритого військового конфлікту. Високопосадовець також наголосив, що навіть незважаючи на продовження порушень режиму тиші, лінія дотику вже кілька місяців залишається нерухомою.
Крім того, глава Європейського Союзу Дональд Туск спрогнозував, що лідери країн ЄС схвалять продовження чинності санкцій проти Російської Федерації у зв’язку з агресією щодо України.

Коментарi

Коментарiв