Бойовики в паніці через можливе припинення допомоги від РФ

241
Заява глави МЗС Російської Федерації Сєргєя Лаврова про те, що РФ не визнає так звані ДНР і ЛНР, викликала справжню паніку серед бойовиків псевдореспублік.

«Широко поширюються тези про те, що «Путін злив Новоросію», що найближчим часом варто очікувати припинення будь-якої допомоги з Росії, і що Мінський діалог є для Москви лише приводом дипломатично відмовитися від окупованих територій», – написав у своєму Facebook координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.
Він також повідомив, що серед терористів так званих ДНР і ЛНР поширюють чутки про нібито досягнуті домовленості між українською й російською владою про амністію всіх бойовиків. Проте, вона поширюватиметься лише на тих осіб, які не брали безпосередньої участі в бойових діях, у той час як усіх інших зарахують до числа «військових злочинців», тому на них чекатиме жорстке кримінальне переслідування Україною.
«Серед російських найманців, у свою чергу, поширюється інформація про те, що Росія не дасть їм можливості залишити Донбас і повернутися до РФ, «підставивши» таким чином під переслідування з боку України», – зазначив активіст.
Додамо, нещодавно міністр закордонних справ Російської Федерації Сєргєй Лавров заявив, що РФ не визнаватиме терористичні угруповання, які називають себе «ДНР» і «ЛНР»: «Я переконаний, що це буде контрпродуктивно. Це як мінімум дасть привід того ж Заходу відійти від нинішньої позиції тиску на Київ».

Коментарi

Коментарiв