Віктор Лешик: Про що мріють українські чиновники

316
Віктор Лешик, журналіст

По всьому світу пліткують щодо анонімного листа в Н-Й таймс. У ньому «немов би член команди Трампа» запевняє, що у «кімнаті є дорослі», тобто люди у Білому Домі, які протидіють зближенню Президента США з диктаторами Північної Кореї та Росії… Трамп відмахнувся і назвав це фейком. А я під цим кутом поглянув на діючу команду Президента Порошенка на Печерську:

– Він говорить про свавілля Росії у Азовському морі, а МЗС України встоте переконує усіх нас у необхідності збереження статусу невизначенності режиму використання вод Азова. Як і перед цим ледь не молилися на Михайлівській площі на Договір про дружбу з Росією.

– Порошенко говорить, що в Армянську окупанти влаштували справжню екологічну катастрофу, а чиновник Мінекології тут же заперечує Президентові публічно: поміряли щось у Херсонській області й дійшли висновку, що це результат багаторічних викидів.

Моя недавня приватна розмова з двома працівниками правоохоронних органів і суддею одного районів Києва породила купу різних підозр. Я ніяк не міг зрозуміти, а чого, власне, вони чекають, чому так не люблять Порошенка і саму спробу люструвати чи взяти під громадський контроль розцінюють, як глибоку особисту образу. Потім згадав кілька слів сказаних там-сям прокурором. Вони мріють про російську систему судочинства з високими зарплатами, із зрозумілими однозначними вказівками зверху і без жодного контролю «толпи».

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв