Блокчейн-стартап обіцяє українцям реалізацію політичних амбіцій

589
Антон Кобринець, один із розробників платформи

У липні 2018 року в Україні запустили основну мережу політичної блокчейн-платформи під назвою «Еней» (Aeneas). Як декларують автори ідеї, вона має на меті створення власного поліса-держави, заснованого на розподілених реєстрах та пов’язаних із ними сервісах. Також стартап має посприяти розвитку в Україні blockchain-економіки та відповідної інфраструктури. Про це пише Cryptota.com.ua.

«Еней (Aeneas) – це герой, який дає кожному охочому можливість отримати політичний інтерфейс та справжні права (а не їхні ілюзії, якими сучасні держави годують своїх громадян вже не першу тисячу років). З іншого боку, це можливість спробувати себе у новій blockchain-економіці», – розповідає один із розробників платформи Антон Кобринець.

Проект не призначений для імплементації у державні структури. Також Aeneas не орієнтується на конкретні держави чи регіони.

Автори проекту наголошують, що завдяки платформі Aeneas пересічні громадяни можуть:

  • впливати на політику через спеціальний політичний інтерфейс;
  • координувати людей, збирати кошти та реалізовувати ініціативи, які на практиці бувають дуже ускладненими через бюрократію;
  • мати доступ до справжніх грошей та нової blockchain-економіки.

Ще одна особливість стартапу – це його ідеологія, яку декларує команда:

  • закон – це код;
  • ті питання, які не можна вирішити за допомогою самовиконуваних норм і смарт-контрактів, мають вирішуватись засобами електронної демократії (електронна + частково делегована демократія);
  • в питаннях приватної власності: анонімність, необмеженність та невідчужуваність.

Платформа використовує внутрішній токен Ash для забезпечення функціювання внутрішньої економіки, голосувань та підтримки проектів. Користувачі можуть здійснювати транзакції, переводячи Ash один одному.

Проект є відкритим як у плані коду та технології, так і розвитку команди та ком’юніті. А його ідея, переконана команда проекту, допоможе користувачам реалізувати свої політичні, соціальні та приватні амбіції та взяти участь у творенні майбутнього держави.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв