Народ утопить вас, панове депутати, – Савченко

290
1 червня під час парламентського обговорення питання щодо створення тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорного скандалу нещодавно звільнена з російського полону нардеп Надія Савченко звернулася до колег із закликом «замолити гріхи перед народом».

«Із цієї трибуни звучать дуже правильні речі, це те, що я почула. І після цих речей наступають дуже неправильні дії. Кожна влада, яка приходить, починає кричати про корупцію минулої влади. Не було ще жодної влади на моїй пам’яті, щоб говорила про свою корупцію. Ви всі на «Титаніку», щоб ви розуміли, цей парламент. На вас дивиться народ. Якщо ви не створите комісію, народ вже зрозумів, які ви. Якщо ви створите комісію і вона нічого не дасть, народ теж зрозуміє, які ви. У будь-якому разі, з цього корабля не втечуть навіть щури. Тому раджу не викручуватися, почніть кожен із себе та почніть з того, як бандюки 90-х. Вони крали, вони визнали це, а потім вони наїлися ось так і понесли до церкви гроші. Замоліть свої гріхи перед народом. Почніть із себе, віддайте, що вам зайве і пре з пельки, і тоді народ ваш «Титанік» винесе на руках, а ви врятуєте Україну. Якщо ви цього не зробите, народ вас втопить, цю Верховну Раду, запустять такий снаряд, що ляжемо всі. Тому раджу почати з того, що створіть комісію і зробіть її чесно. Це можливо буде перше, що зробить чинна влада для людей», – промовила в ефірі 112 Савченко.
Додамо, 1 червня під час голосування за створення тимчасової слідчої комісії з розслідування офшорного скандалу Верховній Раді не вистачило голосів для ухвалення відповідного рішення – за законопроект проголосувало лише 108 народних депутатів зі 150 мінімально необхідних.
Відповідно до документа, метою створення тимчасової слідчої комісії є здійснення парламентського контролю над забезпечення прозорого розслідування справи щодо офшорних компаній Президента України Петра Порошенка, глави Національного банку Валерії Гонтаревої, очільника Міністерства фінансів Олександра Данилюка й багатьох інших високопосадовців.

Коментарi

Коментарiв